Katsuai - Dakaretai

Katsuai - Dakaretai

Katsuai - Dakaretai
autor: Noriko Kanou status: Zakończony typ: Manga ograniczenia wiekowe: 14+ skanlacje tworzone przez: MiA Universe czytaj na: MiA Universe opis: Zbiór czterech historii:
A) Katsuai Dakaretai
Misao chodzi z Tsukasą dopiero od tygodnia, on jest playboyem a ona dziewicą. Kocha go, ale czuję się nerwowo gdy myśli o zbliżeniu...
B) Rouge Temptation
Chizu jest niska i wygląda chłopięco, przywykła do tego że wszyscy jej dokuczają. Gdyby tylko była bardziej seksowna, to może udało by się jej sprawić aby przystojny Miyabi zobaczył w niej coś więcej niż tylko małego braciszka... Ale jej koleżanka Ayane pragnie, aby Chizu pozostała sobą.
C) Last Romance
Rei i Misaki chodzą ze sobą już prawie rok, ale ich związek stał się dziwny, od kiedy Misaki musiał przenieść się z powodu pracy do innego miasta. Po szybkim końcu ich długo oczekiwanej randki Rei upija się i kończy w łóżku z dziwnym gościem! Czy powinna powiedzieć o tym Misakiemu?
D) Second Virgin
Futaba zatrzymała swoje dziewictwo dla sempaia, w którym się kochała, tylko po to aby na końcu okazało się, że tylko się nią bawił. Kiedy przed utonięciem ratuje ją miły Haruka, odzyskuje wolę życia. Spędzanie z nim czasu pomaga jej zaleczyć rany serca. Czy naprawdę jest tak miły na jakiego wygląda?