Kimi no Kiss de Me o Samasu

Obudziłam się przez Twój pocałunek

君のキスで目を覚ます
Kimi no Kiss de Me o Samasu
autor: Hatsuharu status: Zakończony typ: Manga ograniczenia wiekowe: 14+ skanlacje tworzone przez: Candy Scans czytaj na: Candy Scans opis: Obudziłam się z Twoim pocałunkiem:
Co się stanie, jeśli pomiędzy dwójkę przyjaciół z dzieciństwa wkroczy podobający się przez Nakirę chłopak? Jak zareaguje jej przyjaciel na wieść, że jego przyjaciółka zaczęła umawiać się z senpaiem?

Równanie miłości:
Sakuyama-san jest przez wszystkich docenianą uczennicą, nie ma pytania, na które nie zna odpowiedzi, ale... czy aby na pewno? W takim razie, dlaczego nie potrafi ubrać w słowa uczucia, które kłębi się w jej sercu?

Kwiat, który kwietnie we mnie i w Tobie:
Hanaoka-san jest najpopularniejszą dziewczyną w szkole. Mimo tego, nie potrafi znaleźć chłopaka, który by ją zaciekawił. W ogródku szkolnym spotyka Chisakiego, chłopaka, który uczęszcza do klubu ogrodniczego. Jego bliskość jest dla niej nowym doświadczeniem...

Nasz dźwięk:
Hodaka zawsze uważała, że Fujishima, jej kolega z klasy, zawsze stwarza pełno zamieszania, nagle słyszy aksamitny dźwięk dobiegający z sali muzycznej, w której zauważa Fujishimę.